• Birojs: 63126072; 63126188; 26603244
  • kkp@tukums.lv

2020

Aicinām darbā ūdenssaimniecības inženiertehnisko sistēmu uzraugu Zantē

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844) aicina darbā ūdenssaimniecības inženiertehnisko sistēmu uzraugu Zantē uz nenoteiktu laiku.

DARBA PIENĀKUMI:

  • Nodrošināt esošo inženierbūvju un inženiertīklu kvalitatīvu darbību Zantes pagastā;
  • Uzraudzīt ūdenssaimniecību (ūdens ieguves un notekūdeņu attīrīšanas iekārtas) Zantes pagastā;
  • Organizēt un uzraudzīt centralizēto siltumapgādi apkures sezonā, nolasīt siltuma/elektroenerģijas skaitītāju rādījumus u.c. Zantes pagastā;
  • Veikt uzticēto materiālo vērtību pieņemšanu, glabāšanu, atjaunošanu, papildināšanu un norakstīšanu;
  • Izpildīt citus darba devēja atsevišķi uzdotos uzdevumus.

PRASĪBAS:

  • Izglītība ne zemāka par pamata;
  • Izpratne par inženierbūvju darbības pamatprincipiem;
  • Vēlme un spējas iesaistīties komandas darbā, palīdzēt kolēģiem;
  • Gatavība mācīties un apgūt visu jauno.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Stabilu pilnas slodzes darbu- apkures sezonā, pārējā laikā- nepilnu slodzi;
  • Regulāru atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Praktiskas un teorētiskas apmācības, ja tas nepieciešams;
  • Atalgojumu  450 - 500 EUR bruto par pilnu slodzi.

PIETEIKTIES vakancei līdz š.g.9.oktobrim,  sūtot CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju uz e-pastu: sia_kkp@inbox.lv vai pa pastu: “Robežkalni”, Kandavas pagasts, Kandavas novads, LV-3120 vai klātienē.