• Birojs: 63126072; 63126188; 26603244
  • sia_kkp@inbox.lv

Siltumapgādes sistēmas efektivitātes paaugstināšana, īstenojot jauna posma būvniecību Kandavā, projekta Nr.4.3.1.0./18/A/004

Maijā turpinās siltumtrases pārbūves darbi Kandavā, kas tiek veikti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta “Siltumapgādes sistēmas efektivitātes paaugstināšana, īstenojot jauna posma būvniecību Kandavā” (id. Nr. 4.3.1.0/18/A/004) ietvaros.

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē Kandavas pilsētas iedzīvotājus, ka uzņēmējs SIA „Amatnieks” ir izbūvējis siltumtīklu zaļajā zonā starp Zīļu un Kūrorta ielu, pabeidzis darbus iekšējo siltumtīklu montāžai Kūrorta ielas namu Nr.3., Nr.5. un Nr.7 pagrabos, un uzsācis siltumtīklu cauruļu izbūvi Zīļu ielas posmā līdz Ozolu ielai, kur pašreiz tiek veikti būvdarbi, lai nomainītu esošos siltumtīklus uz jauniem. Līdz ar to Ozolu ielā ir īslaicīgi slēgta satiksmes kustība un izvietotas apbraukšanas ceļa norādes.

 Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem par īslaicīgajiem apgrūtinājumiem, kas rodas būvdarbu veikšanas laikā un ievērot darbu veikšanas vietās izliktās kustību ierobežojošas ceļa zīmes.

Siltumtīklu uzlabošanas būvdarbi Kandavā, Sabiles, Ozolu, Zīļu, Lielā ielā 11 un Kūrorta ielā tiek veikti saskaņā ar SIA „District Heating Partner” izstrādāto būvprojektu „Jauna siltumtrases posma izbūve un esošo siltumtīklu pārbūve”. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2020.gada jūlijam.

Turpinās siltumtrases uzlabošanas būvdarbi Ozolu ielā